Invisalign - prostý náhradník pro tkaničky

Invisalign - prostý náhradník pro tkaničky

Cena, metoda a vzhled - to jsou faktory, které se pravděpodobně dostanou do hlavy, když vám váš zubař řekne, že musíte mít zábrany. Můžete také zvážit dobu trvání, včetně úprav a vyčištění. Nyní, pokud jste kvalifikovaní pro šlehání a uvažujete o jiných možnostech místo těch tuhých, které se objevují, pak byste měli vědět víc o této nejnovější alternativě, o které mluví mnoho zubních klientů. Tato metoda se nazývá Invisalign.

Co tedy může Invisalign nabídnout? Za prvé, poskytuje bezpečnost a efektivní výsledky, které vám umožní podstoupit proces, který narovnává vaše zuby, aniž by si to ostatní všimli. Stejně jako to, co dělají obvyklé příchytky, můžete získat takovou výhodu i z tohoto druhu léčby. Nicméně se liší od závor, protože Invasilign je mnohem lepší a velmi bezproblémový.

Pro ty lidi, kteří chtějí, aby se jejich zuby narovnali tímto typem ortodontické léčby, podívejme se na jeho výhody, jak to funguje a další důležité detaily.

Jak přípravek Invisalign působí? V zásadě používá 3D počítačový zobrazovací systém, který ilustruje úplné zacházení, které pacient potřebuje, počínaje primárním umístěním zubů do nejlepší polohy. To se skládá z zarovnávačů, které dělají zuby pohybovat postupně asi za 2 týdny. Po uplynutí této doby se provádí výměna zarovnávače až do dokončení celé řady a konečného výsledku.

Další skvělou vlastností je, že zarovnávače vypadají téměř neviditelně. Slovo Invisalign ve skutečnosti pocházelo z termínu neviditelné zarovnávače, které se skládají z dobře stavěného, ​​čistého plastu z medicíny. Tyto zarovnávače jsou vyrobeny na zakázku pro každého jednotlivce.

Výhody Jeden z nejvíce zjevných výhod tohoto zubního ošetření má něco společného s kosmetikou. Zarovnávače jsou zcela průsvitné, což ztěžuje jejich identifikaci ve srovnání s běžnými drátěnými rameny. Tato věc je velmi příznivá zejména pro dospělé, kteří chtějí, aby se jejich zuby vyrovnaly, aniž by se obávali vzhledu dobrých starých kovových šle, které jsou společné dětem a dospívajícím. Navíc, invisalignis je známo, že přináší větší pohodlí, protože toto zubní zařízení může být odstraněno a můžete jíst vaše jídlo bez jakýchkoliv nepříjemností.

Kalkulovat Cena se obvykle liší v závislosti na poplatku, který požaduje váš zubař nebo ortodontista. Cena je obvykle založena na složitosti léčby a je to doba trvání.

Léčba Tento proces začíná, když zubař nebo ortodontista provádí zubní dojmy, přičemž rentgenové záření a fotografické obrazy zubů. V této metodě se používá CT scan. Přílohy, také nazývané jako tlačítka, jsou občas spojeny se zuby, které je třeba přesouvat více než ostatní.

Pokaždé, když dojde k výměně nového zarovnávače, může dojít k okamžitému bolesti, když se zuby změní na nové umístění. To je součástí normálního procesu, který je také zdravým znamením, že léčba skutečně funguje.

Přípravek Invisalign lze použít k léčbě široké škály zubních problémů, zejména s nadměrně zaplněnými zuby, vzdálenými zuby, dokonce i křížovým skusem, zakazováním a podkusem. S těmito neviditelnými zarovnávači je vždy možný zdravý a krásný úsměv!

stomatologicke potreby

LED osvětlení Základy pro akvária 27.04.2019
Co je to 12V LED pasik a jak se liší od 24V LED pasik? 27.04.2019
Vitalní aspekty řízení stavebních zařízení 23.04.2019
Užijte si Mickeys není tak strašidelné Halloween Party během Halloween na Disney World 21.04.2019
Chytré sklo: nový způsob navrhování budov 21.04.2019
Mnoho aspektů ocelového paprsku - co by měl každý vědět pro stavbu s ocelí 21.04.2019
Dopravní bezpečnostní značky pro životní prostředí 21.04.2019
První průvodce pro all inclusive resorty 21.04.2019
Zanícené dásně? Co byste měli vědět o onemocnění žaludku 21.04.2019
Zajímavé skutečnosti o péči o zuby, které by měl každý vědět! 21.04.2019
Invisalign - prostý náhradník pro tkaničky 21.04.2019
Invisalign - bezpečná a prokázaná zuby sladějící intervenci 21.04.2019
Invisalign - nejnovější technologie pro rovnání zubů 21.04.2019
Invisalign jako alternativa k tkaničkám na vašem dospívajícím 21.04.2019
8 položek, které nelze uložit do samostatného úložiště 21.04.2019
Diamantové prsteny - můžete je nosit jako svatební prsten? 21.04.2019
Najděte perfektní svatební šaty na rozpočet 21.04.2019
Festivaly Kerala 21.04.2019
Šťastný nový rok každý, další čerstvý začátek 21.04.2019