Invisalign - prostý náhradník pro tkaničky

Invisalign - prostý náhradník pro tkaničkyCena, metoda a vzhled - to jsou faktory, které se pravděpodobně dostanou do hlavy, když vám váš zubař řekne, že musíte mít zábrany. Můžete také zvážit dobu trvání, včetně úprav a vyčištění. Nyní, pokud jste kvalifikovaní pro šlehání a uvažujete o jiných možnostech místo těch tuhých, které se objevují, pak byste měli vědět víc o této nejnovější alternativě, o které mluví mnoho zubních klientů. Tato metoda se nazývá Invisalign.

Co tedy může Invisalign nabídnout? Za prvé, poskytuje bezpečnost a efektivní výsledky, které vám umožní podstoupit proces, který narovnává vaše zuby, aniž by si to ostatní všimli. Stejně jako to, co dělají obvyklé příchytky, můžete získat takovou výhodu i z tohoto druhu léčby. Nicméně se liší od závor, protože Invasilign je mnohem lepší a velmi bezproblémový.

Pro ty lidi, kteří chtějí, aby se jejich zuby narovnali tímto typem ortodontické léčby, podívejme se na jeho výhody, jak to funguje a další důležité detaily.

Jak přípravek Invisalign působí?

V zásadě používá 3D počítačový zobrazovací systém, který ilustruje úplné zacházení, které pacient potřebuje, počínaje primárním umístěním zubů do nejlepší polohy. To se skládá z zarovnávačů, které dělají zuby pohybovat postupně asi za 2 týdny. Po uplynutí této doby se provádí výměna zarovnávače až do dokončení celé řady a konečného výsledku.

Další skvělou vlastností je, že zarovnávače vypadají téměř neviditelně. Slovo Invisalign ve skutečnosti pocházelo z termínu neviditelné zarovnávače, které se skládají z dobře stavěného, ​​čistého plastu z medicíny. Tyto zarovnávače jsou vyrobeny na zakázku pro každého jednotlivce.

Výhody

Jeden z nejvíce zjevných výhod tohoto zubního ošetření má něco společného s kosmetikou. Zarovnávače jsou zcela průsvitné, což ztěžuje jejich identifikaci ve srovnání s běžnými drátěnými rameny. Tato věc je velmi příznivá zejména pro dospělé, kteří chtějí, aby se jejich zuby vyrovnaly, aniž by se obávali vzhledu dobrých starých kovových šle, které jsou společné dětem a dospívajícím. Navíc, invisalignis je známo, že přináší větší pohodlí, protože toto zubní zařízení může být odstraněno a můžete jíst vaše jídlo bez jakýchkoliv nepříjemností.

Kalkulovat

Cena se obvykle liší v závislosti na poplatku, který požaduje váš zubař nebo ortodontista. Cena je obvykle založena na složitosti léčby a je to doba trvání.

Léčba

Tento proces začíná, když zubař nebo ortodontista provádí zubní dojmy, přičemž rentgenové záření a fotografické obrazy zubů. V této metodě se používá CT scan. Přílohy, také nazývané jako tlačítka, jsou občas spojeny se zuby, které je třeba přesouvat více než ostatní.

Pokaždé, když dojde k výměně nového zarovnávače, může dojít k okamžitému bolesti, když se zuby změní na nové umístění. To je součástí normálního procesu, který je také zdravým znamením, že léčba skutečně funguje.

Přípravek Invisalign lze použít k léčbě široké škály zubních problémů, zejména s nadměrně zaplněnými zuby, vzdálenými zuby, dokonce i křížovým skusem, zakazováním a podkusem. S těmito neviditelnými zarovnávači je vždy možný zdravý a krásný úsměv!stomatologicke potreby