Invisalign - nejnovější technologie pro rovnání zubů

Invisalign - nejnovější technologie pro rovnání zubůJaká je nejlepší věc, kterou si s sebou vzít všude, kam jdete? Je to váš úsměv, samozřejmě. Sálavý, sebevědomý úsměv může být pro svět odlišný. Invisalign je moderní dentální řešení problému narovnání zubů.

Trouble With Braces

Nakonec jste získali pojištění, které ho pokryje a peníze, které za to zaplatí, ale co je to, co vás brání v tom, aby se zuby narovnaly? Pokud jste jako většina lidí, je to fakt, že nechcete měsíce nebo roky plné úst. Po odchodu z temné věky, když jste byl dítě, se dlouhé cesty dostaly, ale stále nechcete, aby svět věděl, že máte na sobě šlepy pokaždé, když otevřete ústa. Invisalign nabízí řešení, které je mnohem jednodušší a zde jsou důvody proč.

Jsou (téměř) neviditelní

Je něco, co je trochu odhodlané pro dospělé s rovinkami. Možná je to jen proto, že jsme zvyklí na děti a mládež. Invisalign používá "zarovnávače", aby narovnal vaše zuby. Pravděpodobně první důvod, proč lidé nyní vybírají tuto léčbu, je, že jsou téměř neviditelní. Trvá to velmi pečlivě, aby zjistila, že je někdo nosí. Toto ošetření odstraňuje stigma nožních opěr.

Jsou také bezbolestné

Bolest je dalším důvodem, proč spousta lidí nedokáže narovnat zuby. Zubní lékaři dělají všechno, co mohou v těchto dnech, aby bylo co nejméně bezbolestné, ale pokaždé, když upravují vaše šle, je několik dnů bolesti a nepohodlí. Srovnávače používané s Invisalignem značně snižují bolest. Někdy je trochu nepříjemné, když jsou upraveny, ale je to mnohem méně, než u starších léčby.

Zakázková výroba pro vaše zuby

Srovnávače jsou vyráběny na zakázku a nastavovány každé 2 týdny. Léčba Invisalignem využívá počítačové simulace, aby přesně ukázala, jaký bude vypadat váš úsměv po dokončení léčby. Dávají vám také simulaci toho, jak se budou pohybovat týden v týdnu, takže je můžete skutečně vidět, jak se vyrovnávají. Získáte všechny zarovnávače v sadě označené pro každé časové období, které vám ukáže přesně, jak dlouho to bude trvat. Tímto způsobem můžete vidět světlo na konci tunelu.

Lepší pro vaše zuby a dásně

Tradiční techniky narovnání mohou způsobit poškození zubů a dásní. Vzhledem k tomu, že jsou obtížně dosažitelné, mohou být těžko čistí, mohou způsobit zkrácení kořenů, zhoršení zubů a další problémy. Ačkoli to není dokonalé, toto ošetření výrazně snižuje tato rizika. Zarovnávače by měly být vyčistěny každou noc a zubaři doporučují, abyste kartáčovali co nejdokonaleji a také niť. Pravidelné provádění těchto opatření značně sníží riziko dlouhodobých problémů.

Nakonec je řešení starého problému narovnávání zubů, který nezahrnuje drát a kov. Zubní technologie se stále vyvíjí, a to je nejnovější věc pro získání dokonalého, přímého úsměvu. Pokud máte zájem o tento moderní ortodontický přístup, promluvte si se svým zubním lékařem, abyste zjistili, zda to zní ideálně pro vás. Mohou vám říci, co očekávat, stejně jako rizika nebo problémy, které by mohly být s léčbou.stomatologicke potreby