Invisalign - nejnovější technologie pro rovnání zubů

Invisalign - nejnovější technologie pro rovnání zubů

Jaká je nejlepší věc, kterou si s sebou vzít všude, kam jdete? Je to váš úsměv, samozřejmě. Sálavý, sebevědomý úsměv může být pro svět odlišný. Invisalign je moderní dentální řešení problému narovnání zubů.

Trouble With Braces Nakonec jste získali pojištění, které ho pokryje a peníze, které za to zaplatí, ale co je to, co vás brání v tom, aby se zuby narovnaly? Pokud jste jako většina lidí, je to fakt, že nechcete měsíce nebo roky plné úst. Po odchodu z temné věky, když jste byl dítě, se dlouhé cesty dostaly, ale stále nechcete, aby svět věděl, že máte na sobě šlepy pokaždé, když otevřete ústa. Invisalign nabízí řešení, které je mnohem jednodušší a zde jsou důvody proč.

Jsou (téměř) neviditelní Je něco, co je trochu odhodlané pro dospělé s rovinkami. Možná je to jen proto, že jsme zvyklí na děti a mládež. Invisalign používá "zarovnávače", aby narovnal vaše zuby. Pravděpodobně první důvod, proč lidé nyní vybírají tuto léčbu, je, že jsou téměř neviditelní. Trvá to velmi pečlivě, aby zjistila, že je někdo nosí. Toto ošetření odstraňuje stigma nožních opěr.

Jsou také bezbolestné Bolest je dalším důvodem, proč spousta lidí nedokáže narovnat zuby. Zubní lékaři dělají všechno, co mohou v těchto dnech, aby bylo co nejméně bezbolestné, ale pokaždé, když upravují vaše šle, je několik dnů bolesti a nepohodlí. Srovnávače používané s Invisalignem značně snižují bolest. Někdy je trochu nepříjemné, když jsou upraveny, ale je to mnohem méně, než u starších léčby.

Zakázková výroba pro vaše zuby Srovnávače jsou vyráběny na zakázku a nastavovány každé 2 týdny. Léčba Invisalignem využívá počítačové simulace, aby přesně ukázala, jaký bude vypadat váš úsměv po dokončení léčby. Dávají vám také simulaci toho, jak se budou pohybovat týden v týdnu, takže je můžete skutečně vidět, jak se vyrovnávají. Získáte všechny zarovnávače v sadě označené pro každé časové období, které vám ukáže přesně, jak dlouho to bude trvat. Tímto způsobem můžete vidět světlo na konci tunelu.

Lepší pro vaše zuby a dásně Tradiční techniky narovnání mohou způsobit poškození zubů a dásní. Vzhledem k tomu, že jsou obtížně dosažitelné, mohou být těžko čistí, mohou způsobit zkrácení kořenů, zhoršení zubů a další problémy. Ačkoli to není dokonalé, toto ošetření výrazně snižuje tato rizika. Zarovnávače by měly být vyčistěny každou noc a zubaři doporučují, abyste kartáčovali co nejdokonaleji a také niť. Pravidelné provádění těchto opatření značně sníží riziko dlouhodobých problémů.

Nakonec je řešení starého problému narovnávání zubů, který nezahrnuje drát a kov. Zubní technologie se stále vyvíjí, a to je nejnovější věc pro získání dokonalého, přímého úsměvu. Pokud máte zájem o tento moderní ortodontický přístup, promluvte si se svým zubním lékařem, abyste zjistili, zda to zní ideálně pro vás. Mohou vám říci, co očekávat, stejně jako rizika nebo problémy, které by mohly být s léčbou.

stomatologicke potreby

LED osvětlení Základy pro akvária 27.04.2019
Co je to 12V LED pasik a jak se liší od 24V LED pasik? 27.04.2019
Vitalní aspekty řízení stavebních zařízení 23.04.2019
Užijte si Mickeys není tak strašidelné Halloween Party během Halloween na Disney World 21.04.2019
Chytré sklo: nový způsob navrhování budov 21.04.2019
Mnoho aspektů ocelového paprsku - co by měl každý vědět pro stavbu s ocelí 21.04.2019
Dopravní bezpečnostní značky pro životní prostředí 21.04.2019
První průvodce pro all inclusive resorty 21.04.2019
Zanícené dásně? Co byste měli vědět o onemocnění žaludku 21.04.2019
Zajímavé skutečnosti o péči o zuby, které by měl každý vědět! 21.04.2019
Invisalign - prostý náhradník pro tkaničky 21.04.2019
Invisalign - bezpečná a prokázaná zuby sladějící intervenci 21.04.2019
Invisalign - nejnovější technologie pro rovnání zubů 21.04.2019
Invisalign jako alternativa k tkaničkám na vašem dospívajícím 21.04.2019
8 položek, které nelze uložit do samostatného úložiště 21.04.2019
Diamantové prsteny - můžete je nosit jako svatební prsten? 21.04.2019
Najděte perfektní svatební šaty na rozpočet 21.04.2019
Festivaly Kerala 21.04.2019
Šťastný nový rok každý, další čerstvý začátek 21.04.2019